ZBYTEK ŠUNKY RAMEN

SNADNÉ RAMEN NUDLE SE ŠUNKOU

Tento extrémně uklidňující ramen vyrobený spolu se zbývajícím vepřovým masem je ve skutečnosti domácnost preferovanou po prázdninách. Chcete-li získat útulné jídlo této zvláštní chutné japonské polévky, musíte obvykle cestovat do restaurace (nebo dokonce jít pro příliš slané balené věci), ale rozhodně ne déle!

Znovu použiji zabalené nudle, stejně jako některá zbývající natvrdo uvařená velikonoční vajíčka, a také to nastavím spolu s vlastnoručně vyrobeným umami nálevem, který vás jistě zachová zcela hmotný a zůstane na večeři!

ZBYTEK ŠUNKY RAMEN

🥘Potřebné materiály

Možná budete muset vytvořit rychlou cestu k pevnosti, ale každou z těchto součástí je ve skutečnosti snadné najít. Na uličce s orientálními pokrmy v obchodě s potravinami jich bylo možné objevit mnoho!

1 lžíce másla – Na restování vepřového masa, česneku a zázvoru. Můžete použít olivový olej, ale máslo poskytuje mnohem více chuti.
2 lžička sezamového oleje – určete to, protože sezamový olej by mohl být tlumivý.
1 libra vepřového masa navíc – Vaše vepřové by mělo být aktuálně připraveno, použil jsem zbytky z Velikonoc. Stejně tak jsem to své zredukoval na proužky, ale pokud chcete, můžete vepřové nakrájet na kostičky.
1 polévková lžíce zázvoru – čerstvě nastrouhaný nebo dokonce pečlivě namletý zázvor je vlastně nejjemnější. Pokud použijete ledově nastrouhaný zázvor, je to vlastně srovnatelné s 1 kostkou.
2 lžičky česneku – asi 2 středně velké stroužky, nasekané.
4 hrnky Poultry Brew – Pokud toužíte po extra vepřové chuti, vytvořte si zásobu vepřového masa spolu s jakýmkoliv typem zbývajících kostí a také to raději využijte!
⅓ hrnek Sojová omáčka – Mnohem navíc směrem k preferenci, pokud je preferována.
2 lžíce omáčky Hoisin – Pokud nemůžete objevit hoisin, zkuste mezi těmito náhražkami omáčky hoisin.
2 lžíce rýžového octa – Rýžový ocet je ve skutečnosti poněkud sladší ve srovnání s různými jinými octy. Pokud nemáte vlastně žádný druh k dispozici, zahrňte trochu cukru do jablečného octa, rýžového červeného bílého, sklenici červeného nebo bílého vinného octa nebo dokonce sherry ocet, stejně jako jej použijte na svém místě.
9 uncí Ramen Noodles – 3 svazky nudlí ramen standardní velikosti, vyhoďte chuťové balíčky.

🧂 NÁHRADY A DOPLŇKY

Obtížná dušená vejce – vytvořte dostatečné množství pro každou nabídku, abyste měli ve skutečnosti 1-2 poloviny vejce.
2 lžíce Chili Mix (volitelně) – V zásadě podle preferencí. To je ve skutečnosti také objeveno na uličce s orientálními XCa ve skutečnosti je to typicky blízko k hoisin omáčce.
1 polévková lžíce Siracha (volitelně) – pro ty, které mají trochu extra chuť (zvláště když jsou integrovány spolu se směsí chilli).
¼ hrnku houby Shiitake – tyto houby jsou obvykle nabízeny sušené, ale při přípravě jídla v nálevu jistě rehydratují.
½ hrnku Mrkev – 1-2 nakrájené mrkve (v závislosti na velikosti), nebo si dokonce kupte sáček předem nakrájené mrkve.
½ hrnku čerstvé cibule – hodně kolem padesáti procent, nakrájené na plátky. Pažitka by mohla být také skutečně použita.
Sesame Seeds – Pro postřik přes vedení ramen. Použil jsem směs bílých i tmavých sezamových semínek.
Bok Choy Leaves behind – já používám jen pár listů pozadu, ale můžete snadno použít tak početné nebo dokonce tak nízké, jako vy.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Abyste si vydělali ramen, budete potřebovat pánev, rendlík a také určovací lžíce/hrnky.

1.Zhnědněte vepřové maso

V pánvi nad nástrojem rozmrazte 1 lžíci másla spolu s 1 lžící sezamového oleje, dokud nezačne jednoduše bublat. Přidejte 1 libru navíc nakrájeného nebo dokonce na kostičky nakrájeného připraveného vepřového masa, stejně jako nahnědlé po dobu 2-3 minut. Pomocí kleští přesuňte opečené vepřové maso směrem k rezervě a talíři.

2.Smažte

Přidejte 1 polévkovou lžíci zázvoru a 2 čajové lžičky česneku do šťávy z pánve a před přidáním zbývajících složek (4 hrnky drůbežího nálevu, ⅓ hrnku sójové omáčky, 2 polévkové lžíce hoisin omáčky, 1 min. 2 lžíce rýžového octa). Míchejte směrem k integraci, dejte redukovanou páru, poté snižte teplo směrem k redukované jednoduše k udržení útulnosti.

3.Nudle v páře

Na druhou stranu vezměte rendlík s posypem směrem k pohybující se páře a napařujte ramen nudle po dobu 3 minut. Když jsou měkké, odstraňte je všechny pocházející z tepla, odkapejte posyp a také je všechny omyjte pod studenou vodou, abyste zastavili přípravu jídla.

4.Konstruovat

Rozdělte nudle přímo do misek a přelijte nálevem. Zahrňte opečené vepřové maso, preferované polevy, stejně jako jakýkoli typ volitelných komponent (vajíčka natvrdo, 2 lžíce chilli směsi, 1 polévková lžíce sriracha, ¼ hrnku hub shiitake, ½ hrnku mrkve, ½ hrnku čerstvé cibule, sezamová semínka atd. jako bok choy listy), stejně jako provádět (*viz podrobnosti).

SNADNÉ RAMEN NUDLE SE ŠUNKOU

Tento extrémně uklidňující ramen vyrobený spolu se zbývajícím vepřovým masem je ve skutečnosti domácnost preferovanou po prázdninách.