ČOKOLÁDOVÝ CHIP BANÁNOVÝ OŘECH CHLEBOVÝ PUDDING

ČOKOLÁDOVÝ CHIP BANÁNOVÝ OŘECHOVÝ CHLÉB CHLÉBOVÝ PUDDIN RECEPT

Aktuálně chutný banánový chléb, vytvořený z našeho lahodného čokoládového bramborového chipsu banánového oříškového chlebového bochníku. Je ve skutečnosti pečený v sametovém pudinku spolu s vylepšením rozinek. Zlatých rozinek (také označovaných jako sultánky) a mnoha dalších. extra drcené vlašské ořechy.

Tato rychlá pochoutka je vlastně také vynikajícím použitím jakéhokoli druhu banánového chleba (nebo dokonce banánových muffinů), které by mohly být ve skutečnosti více než několikrát staré. Mám tendenci vařit svůj banánový chléb v dávkách, obvykle vařím pokaždé minimálně 2 rozsahy. Takže občas se v lednici opravdu nahromadí nějaké další chlebové závěry. Opravdu, to se nestává často!

V této konkrétní situaci však domácnost kompromitovala asi ¾ z celého bochníku svého oblíbeného lahodného čokoládového bramborového chipsu banánového ořechového chleba pro dekadentní požitek. Dostalo se jim štěstí, využila jsem trochu zapékací moučky a nechala po sobě manžela i dítě spolu s pořádným tlustým kouskem vlhkého banánového chleba, abych si pochutnala, zatímco jsem natrhala zbytek bochníku.

 

ČOKOLÁDOVÝ CHIP BANÁNOVÝ OŘECH CHLEBOVÝ PUDDING

SLOŽENÍ CHLEBOVÉHO PUDUNU

Moje základní složky chlebového dezertu se skládají z tekutého chleba, vydatné pleťové vody, cukru. Vajec i žloutků, vanilky a také směsi sušeného ovoce (obecně rozinek a zlatých rozinek (sultánky), ale také dávám přednost použijte sušené brusinky, třešně nebo dokonce meruňky) a případně také řadu ořechů nebo dokonce i některé lahodné čokoládové bramborové lupínky.

 

CO PODÁVAT S CHLEBOVÝM PUDINKEM?

Chlebový dezert mohl být nabízen spolu s výběrem polevy. Naše lahodná čokoláda Bramborové lupínky Banánový ořechový chléb Bread Dessert je ve skutečnosti obecně nabízen spolu s čištěním moučkového cukru (jak bylo odhaleno) a také malou kapkou gelata nebo dokonce šlehačkou. Naše různé další chlebové dezerty (jako náš irský nealkoholický nápoj Bread Dessert) mohou být ve skutečnosti nabízeny spolu s vanilkovou polevou nebo dokonce smetanovými omáčkami v likéru. Moje preferovaná metoda k provedení základního chlebového dezertu. Který využívá meruňku, je ve skutečnosti k česání pečené přední úrovně chlebového dezertu spolu s meruňkou chrání poté, co jemně nečistoty spolu s moučkovým cukrem.

 

PROČ SE BREAD PUDDING ŘÍKÁ BREAD PUDDING?

Chlebový dezert (nebo dokonce chléb a máslový dezert, jak je ve skutečnosti chápán ve Spojeném království) je ve skutečnosti založen na tom, že je vlastně metodou ke konzumaci stagnujícího chleba, k čekání přicházející z většiny pravděpodobně promarnit. Jednalo se vlastně o typické použití stojatého chleba. Který pochází již z 11. a 12. století a ve 13. století byl v Anglii vlastně chápán jako „pudink chudých“.

JE NA CHLEBOVÝ NÁDUR LEPŠÍ STARÝ CHLÉB?

Chlebový dezert je ve skutečnosti tradičně založen na využití stagnujícího chleba (pohled na oblast, Proč je vlastně chlebový dezert označován jako chlebový dezert?). Rozhodně však není vždy přínosem použití stagnujícího chleba. Chlebový dezert je ve skutečnosti stále fantastické použití jakéhokoli typu stagnujícího chleba. Ale nesouhlas s tím, že stagnující chléb zvládá mnohem více vlhkosti pocházející z pudinkové tekutiny. Není ve skutečnosti ten, který dostávám tak dobře, opravdu. Chléb může snadno prolévat nebo dokonce znovu nabírat vlhkost.

DÁ SE CHLÉBOVÝ PUDEK UDĚLAT PŘEDČAS?

To je vlastně velmi jednoduchá pochoutka, kterou si můžete vydělat předem! Stačí postavit úrovně chleba, stejně jako dát na úrovně pudinkovou omáčku, poté přes noc vychladit. Dokud není připraven k vaření chleba. Krém se přes noc zcela jistě nasytí přímo do vašeho chleba, takže bude mnohem báječnější! *Všimněte si, že přes noc je ve skutečnosti o to mnohem déle, co by měl chléb nasytit, pokud zůstane nedopečený mnohem déle. Váš chléb bude jistě nasáklý a bude mít při pečení „volnou“ strukturu.

 

JAK DLOUHO MŮŽE UDRŽOVAT CHLEBOVÝ PUDING V CHLADNIČCE?

Zbývající chlebový dezert můžete 3-4krát uchovávat v omezeném prostoru v lednici. Navrhuji, aby se ve skutečnosti použil hned na začátku několikrát pro nejlepší výsledky a chuť. Protože 3krát a 4krát struktura ztrácí pružnost.